NELER YAPARIZ

Ip Tabanlı güvenlik sistemleri başta olmak üzere, e-ticaret ve mobil uygulama geliştirme, kablosuz alarm sistemleri, yangın ve gaz algılama sistemleri, trafik sistemleri çözümleri ve hayatınızı kolaylaştıracak çok daha fazla teknolojik çözümle hizmetinizdeyiz.

Creast olarak çözümlerimizle ilgili detaylı bilgilere bu sayfada ulabilirsiniz.

Services1
IP Tabanlı Güvenlik Sistemleri
IP Tabanlı Güvenlik Sistemleri

CREAST, Ip tabanlı güvenlik sistemlerinin projelendirilmesi ve uygulanması konusunda Vivotek, Hikvision-Dunlop markaları başta olmak üzere dünyanın önde gelen markaları ile ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunar.

IP Tabanlı Güvenlik Sistemleri


Güvenlik sistemlerinde ip tabanlı sistemler analog sistemlerin yerine artık çok daha fazla tercih edilmektedir. Ip tabanlı güvenlik sistemleri ile sürekli geliştirmeye açık bir sisteme sahip olabilir ve sisteminizi network üzerinden kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda farklı kullanıcılar belirleyebilir, farklı erişim yetkileri verebilir, olay algılama, sabotaj algılama, kişi sayma, özel alan izleme, duyarlılık, hassasiyet ve çok daha fazla işlemi gerçekleştirebilirsiniz. H264+ ve H265 destekli sistemler ile kayıt alanından çok daha fazla tasarruf edebilirsiniz. Ip tabanlı sistemlerin analog sistemlerin yerine tercih edilmesinin nedenleri sunucu desteği ve hot swap gibi daha bir çok özelliği barındırması aynı zamanda fiber optik sistemler ile entegre edilebilmesidir. Ceast olarak Vivotek, Dunlop-Hikvision markaları başta olmak üzere sizlere Ip tabanlı güvenlik sistemlerinde özel çözümler geliştiriyoruz.

Kapat
Services2
E-Ticaret ve Mobil Çözümler
E-Ticaret ve Mobil Çözümler

Mobil uygulamalar hayatımızı kolaylaştırmakta, bizlere zaman kazandırmakta ve istediğimize ulaşabilme konusunda sınırları ortadan kaldırmaktadır. Creast olarak bu alanda size benzersiz çözümler sunuyoruz.

E-Ticaret ve Mobil Çözümler


Günümüzde internet kullanımı her geçen gün artış göstermekte, internet kullanımında mobil girişlerin oranı toplam girişlerin yaklışık %50' sini oluşturmaktadır. E-ticaret sektörü ülkemizde 2016 yılında %24 büyüme sağlamış ve 2017 yılında E-ticaret işlem hacminin 50 milyar tl olması beklenmektedir. Sizlerde gelişen bu sektörde geç kalmadan yerinizi alın.

Creast, creaX mobil uygulaması ve creaxguvenlik.com e-ticaret sistemi ile sizlere bu alanda mükemmel bir örnek sunarak, yazılım alanındaki deneyimlerini sizlerle paylaşıyor.

Kapat
Services3
Kablosuz Alarm Sistemleri
Kablosuz Alarm Sistemleri

Günümüzde alarm sistemleri gerekliliği maalesef son derece belirgindir. Videofied ürünleri ile kablosuz ve kameralı alarm sisteminin keyfini sürün.

Kablosuz Alarm Sistemleri


Videofied ürünleri ile bambaşka bir deneyim yaşayacaksınız. Kablosuz ve kameralı alarm sistemi ile Videofied sektöründe lider konumdadır. Videofied ürünleri kablosuz olması ve 4 yıla yaklaşan pil ömrü ile açık ve kapalı tüm alanlara hızlı şekilde uygulanabilmektedir.

Daha ayrıntılı bilgi için Videofied katalogunu indirin

Kapat
Services1
Yangın ve Gaz Algılama Sistemleri
Yangın ve Gaz Algılama Sistemleri

Dünyanın lider yangın ve gaz algılama sistemleri üreticisi Cofem ile tanışın.
Geniş ürün yelpazesiyle tüm ihtiyaçlarınız için size çözümler sunuyoruz.

Yangın ve Gaz Algılama Sistemleri


Cofem, S.A. firması 1973 yılında İspanya'da kurulmuş olup 40 yılı aşkın yangın algılama ve yangın alarm sistemleri tecrübesine sahip olup tüm ürünleri AENOR tarafından verilmiş olan ISO 9001/2008 belgesine sahiptir.
• Cofem, diğer tüm yangından koruma donanımı üreticileri ile birlikte bir İspanyol derneği olan Tecnifuego-Aespi'nin üyesi konumundadır.
• Cofem, CTN23 üyesi olarak, ulusal seviyedeki yangından korunma standartlarının belirlenmesi ve geliştirilmesi için kendini gelişmelere takip etmeye adamıştır.
• Cofem, zorunlu standartlar ve CE işaretinin yapı malzemelerinin düzenlenmesi standartlarını oluşturan AENOR, CEN/TC72 ve Avrupa Ajansı'nın temsilciliğini yapmaktadır.

Kapat
Services2
Trafik Kontrol Sistemleri
Trafik Kontrol Sistemleri

Creast, EDS sistemi, park ihlal sistemi ve kırmızı ışık ihlal sistemi başta olmak üzere size mükemmel trafik çözümleri sunuyor.

Trafik Kontrol Sistemleri


Trafik kazaları ülkemizde her yıl yüzlerce vatandaşımızın ölümüne, yaralanmasına neden oluyor. Aynı zamanda trafik kazanlarının oluşturduğu maddi zararda ülke ekonomosi için kayıp oluşturmaktadır. Trafik kazalarının en büyük nedeni hiç şüphesiz ki dikkatsizlik ve kural ihlalleri. Creast olarak EDS sistemleri, kırmızı ışık ihlal sistemleri, koridor hız tespit sistemleri, şerit ihlal tespit sistemleri, park ihlal sistemleri çözümlerimizle kural ihlalli trafik kazalarının azaltılması için çalışıyoruz.

Kapat
Services3
Tünel Olay Algılama Sistemleri
Tünel Olay Algılama Sistemleri

Specto, tünellerde oluşabilecek anormal durumlarda operatörün bilgilendirilerek reaksiyon süresini minimuma indirmeyi amaçlayan bağımsız bir tünel olay algılama sistemidir.

Tünel Olay Algılama Sistemleri


Specto, tünellerde oluşabilecek anormal durumlarda operatörün bilgilendirilerek reaksiyon süresini minimuma indirmeyi amaçlayan bağımsız bir tünel olay algılama sistemidir. Görüntü tabanlı olay algılama özelliği sayesinde, Specto, tünel içerisindeki yayaları, duran, hızlı/yavaş giden, kaza yapan araçları tespit etmektedir. Bununla birlikte, tünel içerisinde duman/sis/yangın gibi görüş mesafesini etkileyen durumları da anlık olarak tespit ederek operatörlere görsel ve sesli uyarılar iletmektedir.

Specto, tünellerdeki beklenmedik durumları algılayabilmenin yanı sıra, araç yoğunluğunu ve geçen araç sayısını ölçmekte ve raporlamaktadır. Tespit edilen beklenmedik durum ve trafik değişkenlerine ait tanımlayıcı veri ve görüntüler, platforma ait veritabanına kaydedilmektedir. Daha sonra kaydedilen bu verilerin operatör ekranından geçmişe yönelik sorgusu yapılabilmektedir.

Specto Analizleri

• Yaya Tespiti
• Duran Araç Tespiti
• Duman / Yangın Tespiti
• Ters Yönde Giden Araç Tespiti
• Yoldaki Şüpheli Paket Tespiti
• Geçen Araç Sayısı
• Hızlı/Yavaş Giden Araç Tespiti
• Anlık Yoğunluk Bilgisi
• Tünel İçi Yoğunluk Ölçümü

Kapat